Hozzászólások

A BGM PRO Vespa lengéscsillapítók sikeresek az ASCC versenyen!

Csakúgy, mint mi a Scooter Customshow-n, az osztrákok is együttműködnek: az ASCC - Austrian Scooter Challenge Cup - Ausztria versenysorozata klasszikus scooters, automatikus scooters és elektromos scooters.

Minden szezon hét versenyből áll, egyenként két futással. A végén levonjuk a 2 legrosszabb versenynap eredményét.ascc-vespa-racing-austria

Sikeres termékeivel Scooter Center és BGM

Lukas Schossmann az idei szezon nagy meglepetése. A sQooter Racing Team tagjaként már 4 versenyt nyert. A csapat számos tuning részre fogad Scooter Center Kölni. Quattrini motor M1L-60 hengerrel és főtengellyel 51 mm-es lökettel. Felfüggesztés: BGM Pro lengéscsillapító Vespa PK-hoz elől és hátul. Az elöl radiális fékfékhengerrel ellátott fékrendszert szintén a BGM gyártja.

bgm Pro Vespa lengéscsillapító Vespa racing motorsport

Csak 5 euró szállítási díj Ausztriába

Scooter Center nagyon gyorsan szállít UPS-en és DHL-en keresztül 5 eurós szállítási díjért Ausztriába – 31 kg-ig, sokat rendelhet.

Rendelje meg most a Scooter Center robogó bolt

ASCC – innovatív és modern robogó versenysorozat Ausztriában

Az ASCC támogatja a jól ismert és új termékek kipróbálását a képzés során. Így például a sofőrök bérelhetnek és kipróbálhatnak felfüggesztést. Sok versenyző azonban az utcájában is telepíti ezeket a termékeket scooters és ajánlja ezeket a termékeket barátainak és családjának.

Az ASCC szervezőcsapata nem kímélte az erőfeszítéseit, és sokat fektetett a 2015-ös szezonba. Mostanra van egy időmérőjük, és a 2. versenynaptól (április 25. Greinbach) minden futamot dokumentálnak a MyLaps Live-Timing segítségével. Ez az időmérés következő generációja élő alkalmazással okostelefonon és táblagépen, élő időméréssel online és a helyszíni képernyőkön, valamint különféle információkat kínál a járművezetők kijelzőjén. Versenyeredményeket itt találhat www.ascc.at vagy www.mylaps.com (válassza Ausztriát az „összes országban”).

ascc-vespa-racing-austria

1. versenynap Tullnban. Tomboló siker

A várakozás 11. április 2015-én véget ér: hamarosan elkezdődött az új szezon első versenye. Így volt 23 robogós és több ezer néző és szurkoló akik alig várták, hogy rajthoz álljanak a 2015-ös első futam. Ezzel egy időben egy motorvásár (2015-ben Ausztriában a legnagyobb) lehetőséget kínál arra, hogy az ASCC-t, a csapatokat és saját magát bemutassák az érdeklődő közönségnek. Mi történt?

Sok néző szombat délelőtt ott voltak, hogy megnézzék a kvalifikációt. Az idő tökéletes volt. A sofőrök motiváltak voltak. És a tökéletes meglepetés: A pole pozíciót az újonc Lukas Schossmann, az sQooter.com csapatában szerezte meg 22.8 másodperces köridővel.. A GP-one versenyzője Thomas Lukaseder a 2. helyről, Thomas Prasch, a Horny-Hornets 2014-es összetett győztese pedig a 3-ról indult.

Az első futam 2 órakor kezdődött, és mint minden ASCC futam, 15 perc + 2 kört vett igénybe. A pálya meglehetősen lassúnak, keskenynek és nagyon szelektívnek bizonyult. Ezért sok sofőr elesett és sok volt a hiba, de szerencsére semmi sem volt igazán rossz. A meglepetést okozó Lukas Schossmannnak nem esett semmi nehézsége, és első győzelmét ünnepelte. Thomas Prasch a 2., Christoph Lafer pedig a 3. helyen végzett. Szervező Ron: „Előre tudtunk a keskeny és lassú pályáról. De minden versenyző tisztességes volt."

A 2. futam még nagyobb közönséget látott, amely több versenyakciónak és izgalmas küzdelmeknek volt szemtanúja az élmezőnyért. A köridők szorosak voltak, az élmezőny megváltozott, a pilóták köröztek. Minden pilóta meg volt győződve: „Tull fantasztikus volt. És nagy a közönség, klassz.” Schossmann és BGM PRO Vespa felfüggesztése szintén első helyen végzett a 2. futamban, Prasch és Kirchhofer előtt.

ASCC Vespa Racing Österreich Ausztria

2. versenynap: Greinbach Mindent vagy semmit!

Az ASCC minden versenyzője egyetért: „Mindent vagy semmit!” a PS Racing Center greinbachi pályájának szlogenje. Vagy áthúzza a hosszú, nagy sebességű kanyart (több mint 100 km/h), nem törődik a végén lévő egyenetlenségekkel, és tökéletesen megfelel az összes terhelési változásnak, vagy laza.

És ez történt a 2. versenynapon, 25. április 2015-én: csak a félelem nélkül és a legtöbb tapasztalattal rendelkező versenyzők álltak fel a dobogóra. Gerhard Konrad, a helyi hős és a HG-Racingteam tagja idő előtt abba kellett hagynia (edzés közben megsérült egy henger). Ez megnyitotta az utat a szezon 3 legjobb versenyzője előtt: Lukas Schossmann, Thomas Prasch és Rainer Kirchhofer. Christtopf Lafer, a VorResoSwitch csapatból meglepő módon nyomást gyakorolt ​​rájuk, sőt a második nekifutásban a harmadik helyen végzett.

Schossmann és Prasch néhány fordulón keresztül küzdött az élmezőnyért, amelyek a nap legizgalmasabb jelenetei voltak. A rosszul beállított kuplung miatt Schossmann rögtön elvesztette pole pozícióját. De megnyerte a versenyt Prasch és Kirchhofer előtt. Schossmann és BGM lengéscsillapítói újabb teljes 25 pontot szereztek, Prasch kettővel és Christoph Lafer hárommal előtt.