Nürburgring 2008 Kölni pályás robogóverseny a Nürburgringben

, , , ,

Robogóversenyek a Nürburgringen - Történelmi robogók a Grand Prix pályán!

Ez volt 3. május 4 -án és 2008 -én Scooter Center csapata Ismét a történelmi robogók versenyének évfordulóján - a Az MSC-Porz 18. kölni tanfolyama.

Erre hagyományosan május elején kerül sor a Nürburgring Grand Prix pályáján. A műszaki ellenőrzés és a sofőr tájékoztatása után szombaton
A düsseldorfi 667 -es csapat 2006 -ban rögzített egy videót a dobozában. Valóban nagyszerű film - izgalmas és vicces, egy kis történelem és sok versenyhangulat.

Vasárnap reggel a versenypályára mentünk az első edzésre - a leggyorsabb pilóták gyorsan előkerültek, és így a Scooter Center csapata 3 pilótát tudott felállítani az első sorba.

14.30 -kor érkezett a felhívás a robogó osztályra!
Christian Schneider (robogóközpont) és 2 angol versenyzőnk (csapat) Scooter Center / portolásonként),
Harry Barlow és Andy Beadnell egymás mellett álltak az 55 robogós mezőny többi része előtt.

A gyors rajt után megkezdődött az anyagpusztító csata a Grand Prix pályán - minden sebességosztályban minden hely elveszett
harcolt. 10 forduló után a győztes biztos volt: tuninglegendánk, Harry Barlow a csapatból Scooter Center / Pro Porting nyert Jonas Junge előtt
Kürten és Andy Beadnell.

Fantasztikus versenyhétvége hihetetlenül jó idővel, sok régi ismerőssel és új baráttal - teljes siker számunkra!