Scooter Center Kupa 2021. szeptember Nürburgring

, , ,

SC -kupa a Nürburgringben

2. futás Scooter Center Kupa 26. szeptember 2021 -án

Scooter Center Kupa Nürburgring 2021. szeptember - Scooter verseny a Nürburgringben

A mottó szerint:A móka az előtérben van"A múlt hétvégén került sor a Dortmundi Motorkerékpár Klub német állóképességi bajnokságának keretében Scooter Center Kupa a Nürburgringen. A nürburgringi Grand Prix körversenyen a motoros rollerek szabályos futásán 42 résztvevő jelentkezett előzetesen. A rajtmezőny vegyes volt, mert nem volt megkötés a márkát és a gyártási évet illetően. Együtt indultak, a minősítés két osztályban történt (váltós és automata robogókra osztva).

A Lambretta 1954 -től kb klasszikus Vespa egészen a modern automata robogó, Hét és több mint 50 LE között, valamint az újoncoktól a profikig minden képviseltette magát. Mindenki részt vehet, és pontosan ez teszi vonzóvá ezt a kupát - a pilóták és robogók nagy választéka, akik nem állnak útjukba a nagy és széles pályán. Ezenkívül vannak olyan előírások, amelyek csak a biztonsági szempontokat szabályozzák, és egyébként minden szabadságot hagynak. Nyitott idősek és fiatal automata robogók számára. Tökéletes esemény mindenkinek, aki szeretne ízelítőt szerezni a versenyzésből és néhány kört megtenni a pályán. Maryzabelünk élt ezzel a lehetőséggel, és PX „Platónikájával” nevezett a versenyre. Második beszámolójában megosztja veled tapasztalatait.

Regisztrálhat előző nap 18 órától, és bemutathatja járművét a műszaki ellenőrzésnek. Előny, mert nem mindenki teljesítette azonnal ezt a tesztet (a probléma gyakran a túlzott hangerő volt, amely az előírások szerint nem haladhatja meg a 98 dB-t), mert lehetőséget adott a hibák békés kijavítására és a jármű újbóli lezárására másnapi ajándék.

A verseny napján összesen négy futás volt, két egyenként 20 perces edzés, egy kvalifikáció és végül a tényleges verseny, Rendszeres futás, amely alatt 35 percet lehetett vezetni. A pálya éjszaka még kissé nedves volt az esőtől az első futás során, de már a második edzésen beesett szépen bekapcsolta a gázt! egy Nagyszerű szórakozás mindenkinekhogy beszéltünk. A nap végén volt néhány műszaki hibákde nem esik, mindenki épségben megérkezett a célba az utolsó futás után.

Reméljük, hogy a korona miatti utolsó korlátozások jövőre már nem érvényesek, és újra közönség előtt indulhatunk!