A Vespa Racing Austria a Motorsport Park Bad Fischauban

, , ,

Vespa Racing Motorsport Park Bad Fischau

Szombaton a Augusztus 31 2019 -ben volt MotorsportPark-Bad Fischau Wr közelében. Neustadt újat talált a nagy meleg ellenére Résztvevői rekord. Egyedül a Trofeóban parma készlet Challenger 20 indulót keresett a bajnoki pontokért. A rendszeres osztrák versenyzőkön kívül néhány új arcot is üdvözölhettünk, három olasz és egy magyar induló a rajtrácson.

powered by Scooter Center

Scooter Center / bgm szponzorok és támogassa a sikeres osztrák Vespa versenysorozatot!

Ezúttal az óramutató járásával megegyező irányban haladt az útvonal, ami sok sofőrnek teljesen új kihívást jelentett. Az útvonal ebben az irányban folyékony, ugyanakkor rendkívül nehéz megtalálni a megfelelő pontot az előzéshez.

A Scooter GP napi győzelmét ismét Paolo Birtele / Parmakit szerezte meg, őt követi Christian Rapf / & is Racing Team és Andreas Russ / 16ers. A Birtele most 12 ponttal vezeti a bajnokságot, és várjuk, hogy kinek a javára mutassák be a bajnokság idei utolsó versenyén a leszámolást. Pista Azzurra Jesolóban, kimegy.

Scooter GP Kft. Ezúttal Günter Sedlacek, miután a Rechnitz Speed ​​Arena legutóbbi versenyén súlyos bukása volt, nagyon erős teljesítménnyel nyert, megelőzve Herbert Siegl -t és Julian Köllnert.

Az utcai versenyzők osztályában a győzelem ismét Christian Fleisé lett, megelőzve Christoph Carnielt és Hubert Leitgeb -et.

A hatalmas kezdőmező Főtámogatónk, a Parmakit Marken -kupájában az izgalom szempontjából nehéz volt leküzdeni a harcokat minden pozícióért, sőt az utolsó bajnoki pontért is. Maiko Jandl a Team JLP -ből először tudta megnyerni a két futás egyikét, amivel a napi rangsor második helyével jutalmazta. A Trofeo Parmakit Challenger harmadik helyét Kevin Höfler Team SFR szerezte meg. Ezúttal azonban a győzelem Felső -Ausztriában lett Christoph "Stoffi" Maier -nek a Stoffi's Garázs csapatából.

A fotók és a részletes eredmények, mint mindig, itt vannak a webhelyen (www.vesparacingaustria.at) megtalálni.

Az évadzáró időpontja: 28. szeptember 2019, Jesolo

Izgatottan várjuk a 28. szeptember 2019 -i évadzárót, amelyre az olasz Trofeo Parmakit Challengerrel együtt kerül sor a jesolói Pista Azzurra -n.