ESC-raceverslag - Cheb Challenge 2020-scooterwedstrijd

,

De ESC – European Scooter Challenge-scooterwedstrijd

A Scooter Center Első helyezés a motorsportban és az ESC-ben is – a European Scooter Challenge-ben. Soals de naam al doet vermoeden, ez a körverseny sorozat klasszikus scooters a Plaatwerk készítette, preornamelijk Vespa és Lambretta. Időközben megépül az első körút Oostenrijkben és Németországban.

Az ESC-ben az a legfontosabb, hogy van egy fajta platform a robogó versenyzők számára, mindenféle vasal.

A különböző versenyosztályok, amelyek kezdőknek és profiknak egyaránt, valamint hölgyeknek is omvatten, zijn gebaseerd op deze ideas.
A standard osztályok szükségesek, mert a ház elhelyezkedésével és pénzzel igazi csúcskategóriás motorsport valósítható meg.

ESC-raceverslag – Cheb Challenge 2020 – Kartarena Cheb (CZ) – 01.08.2020.

2020 eleje óta van lehetőség sporttevékenység építésére a régi 2 ütemű műszakban scooters, amit előző nap 01.08.2020!

Meghirdethető a 2020-as év European Scooter Challenge első futama. A Kartarena Chebben, Tsjechië-ben nyitotta meg a zijn deuren-t és több mint 40 Vespa-racers kwamen furgont

• Németország,
  • Oostenrijk,
  • Frankrijk
  • Lengyelországban

om eindelijk het asphalt opnieuw te doen ontbranden.

Hitteslag van Cheb

A 30°C-os tengerhőmérséklet és a hétvégén kitartott bőrzóna nagy dolog volt. Degenen the al op Donderdag of vrijdag aankwamen konden de tijd Gebruiken om the last schaduwplekken in the paddock te krijgen en the roller uitgebreid te test op de baan.

Versenynap

Zaterdag volt de dag. Versenynap! 5 osztályban indultunk, waaronder 3 „standard classes” twee voor small frames, één voor large frames, waarbij de scooters bizonyára teljesült egységes gépjármű delen om gelijke omstandigheden izgalmas párbajokban lehet vívni.

De Smallfames nagyon izgalmas volt. 17 induló áll a plaatsen op het dobogóra a kis K5 standard osztályban. A Vespa legendáról Stoffy Maier újoncban Valentino Randazzo. Az öreg legény és a jonge merész földi elkaar izgalmas párbajok aan met durfde rijmanoeuvres aan de kop van het veld. Cort a van de race-re sajnos igazi részeg volt egy balesetben, és te elmentél a győztes naar-ra. Markus Moderer, a met snelle rondetijden de aandacht op zichzelf vestigde. Valentino a 3. hely után nem sokkal a 2. helyen Richter Felix lett.

Het tweede aangrijpende párbaj van de dag in de snellere Smallframe Egy tervezési osztályú K4 tussen Achim Wolf és Robert Leibfarth. Deze let what in state om de pole-positie in de kwalificatie veilig te put. Egy rakéta kilövésével az Achim zich valóban a mezőny csúcsára irányítja. Nos, Robert's tich met a harde remmanoeuvre csúcsán vannak más párbajok is a sajnos duwen en de race to house rijden mentén. A K4-es dobogóra kivételesen Benedigt Neuberger állt fel, aki csak egy töredékkel haladt magasabban, mint Albert Heigold a célegyenes felett.

A többi versenyosztályban is pompás versenynapok és izgalmas versenyek voltak. Feliciteerd minden dobogós hellyel.

Új kezdőket szeretettel várunk!

Het ESC had het genoegen om dit hétvégén drie new starters te welcomed. Az újoncokat nehéz lesz megtalálni a szív gyűrűjében, és - mint például az ESC újonca - az első futam nevezési száma.

Emiatt és a most induló robogóversenyeken: abban az évben 2 ESC-futamot adott hozzá a Plaatsvindenhez. Az ESC Poolse GP 29.08.20-án Zielona Górában (PL) és a „KR-automatiseringswedstrijd” a Harzringen 26.09.20-án. Inschrijving en inschrijving op www.eurochallenge.de

Köszönet a segítőknek és a szervezőknek, valamint az SCK-nak Önökért.