IDSM 2009 1. és 2. futam 4/5. Április Templinben

,

p4050131IDSM 2009 1. és 2. futam 4/5. Április Templinben

Épp időben Az IDSM szezon kezdete 2009 A tavasz sok napsütéssel és akár 22 fokos hőmérséklettel érkezett a templini gokartpályán.
A legjobb feltételek az enyémhez, támogatással SCOOTER CENTER és Száva, hogy először tesztelje le az újonnan épített 70 köbcentis futót!

Szombat reggel bejelentették a szabadedzést, ahol először állítottam be a motort és a futóművet a gyors gokartpályához.
Sikerült beállítanom az ezt követő kvalifikációt, és nagyon elégedett voltam az egy perces köridőkkel. A 5 / 22ccm osztály 2 résztvevőjének 70 -ös kiinduló pozíciója volt a jutalom!
Szombat este még egészen hangulatos volt a karámban, sokat lehetett mesélni a télen történtekről, és a robogót újjáépítették.

A vasárnapi versenyen, a 9 órai bemelegítés után elindultam az első versenyemen. A rajtnál jól meg tudtam védeni az 5. helyemet, de gyorsan észrevettem, hogy a motorom nem működik olyan jól, mint szombaton, mert vasárnap hűvösebb volt.
Keményen, de nagyon tisztességesen küzdöttem Kevin Chadrysiakkal az 5. helyért a verseny során. Kevin végül jobban ki tudott használni egy kört, és így kis előnyt mentett a célvonalon. A 6. hely jó kezdet volt számomra a szezonban!

A 2. verseny előtt a porlasztó beállítását a hűvösebb hőmérsékletre állítottam, ami gyerekjáték volt a BGM fúvókával és a tűkészletekkel, és nagyon jól működött.
Sajnos a 2. menet rajtja rosszul sikerült, mivel a verseny után a második kanyarban két versenyző esett elém, és 4. -ként kellett kibújnom. Így az első kör után még csak a 20. helyen voltam, de a Super Sava gumiknak köszönhetően gyorsan előre tudtam lépni. Az üldözés 58 köridővel nagyon szórakoztató volt, és 3 körrel a vége előtt ismét az 5. helyen voltam. Sajnos az utolsó előtti körben estem az egész hétvége egyetlen abroncscsúszásán, de folytatni tudtam és megmentettem a 6. helyet a célban.

Összességében nagyon elégedett vagyok a szezonkezdéssel, és remélem, hogy ez így folytatódik?

A következő versenyre 25. április 26.4.2009-XNUMX -án kerül sor Zielona Gora -ban / Lengyelország.