Zielona Gora - Lengyelország IDSM 2010

,

9/10 -én Május második versenye ismét a Zielona Gora -i IDSM -be vezetett.

Mivel Lengyelországban a lejtő az egyik legnépszerűbb IDSM útvonal, engedélyeztem 650Km Természetesen nem hiányzik, hogyan juthat el oda. A rendezvény ismét jól szervezett volt, és az éjszakai áramszünetektől eltekintve nem volt mit kritizálni.

Szombaton 2 óra szabadedzés után esedékes volt a két időzített edzés, mint mindig. Az első Qualli -ban a motorom sajnos még mindig kicsit túl lassú volt Hely 7 Én sem voltam teljesen elégedett. A második edzésen sokkal jobb volt. Val vel Hely 4 a 19 induló közül még bebiztosítottam a helyet az első sorban!

Szombat este kényelmesen találkoztunk a tábortűz mellett sörrel és "benzines beszélgetéssel" - lefekvés előtt.

A vasárnap délelőtti bemelegítés után a 12 hüvelykes osztály első versenye került napirendre. Remekül rajtoltam, és az első kanyarokban második lettem. Sajnos nem tudtam sokáig tartani ezt a pozíciót, és egy magányos verseny után az ötödik helyen léptem át a célvonalat. Kevin Chadrysiak győzött Max Moutschka előtt.

A második versenyen már az elejétől fent vagyok Hely 4 vezetett, majd Philipp Winkel (bajnok 180ccm 2009) szorosan mögöttem volt az egész versenyen. Az utolsó előtti körben a hátsó kerekem hirtelen megcsúszott egy gyors kanyarban, és estem. Mivel Philipp csak néhány centiméterrel volt mögöttem, már nem tudott kitérni, és a földre is kellett mennie. Szerencsére mindketten folytathattuk, és én fent vagyok Philipp mögött Hely 5 célhoz ért.

Összességében elégedett voltam a versenyhétvégével, és hosszú hazautazás után (hazafelé 0 órakor) hétfő reggel 6.30 -kor mentem vissza dolgozni!

Most néhány hét van hátra a következő versenyig, amíg ki kell cserélni a hibás burkolatot és néhány más alkatrészt. A következő versenyhétvégére június 19 /20.6 -án kerül sor. a wittgenborn-i gokartpályán.