Fallrace - robogó verseny Ausztriában

,

THANKS VC KÖFLACH & DEN CHILLIS a NAGY eseményre WAHNSINNS WETTERGLÜCK és ezért a hosszú távú kupa nagyon sikeres döntője is!
Gratulálok a győztes csapatoknak Stoffi / GOA és Undi !!

Gyógyulj meg mielőbb, a sérült és a néző, aki valószínűleg érintett volt az utolsó balesetben,
részünkről is, reméljük, hogy nincs hatással a további eseményekre.

Csütörtök este még a műhelyben voltunk, és csavaroztuk össze a motort, egyszerre csomagoltuk be az autót, leakasztottuk a motort, mindent újrakötöttünk, újra lezártuk a tartályt stb. - röviden megtett néhány futást, majd 2 óra körül 'óra a 948 km -es autópályán, ebben a szezonban harmadszor vezettem, és boldog voltam, hogy 12:30 körül a vendégházban lehettem.

A tónál töltött rövid pihenő után a pályán vagyunk, köszöntöttük az RWRT srácokat, majd mindent beállítottunk a Hartz4 / Signs & Styles csapatával. Este egy rövid étkezés volt, és tisztáztak minden regisztrációs formaságot, majd végül 42 óra után 22 óra körül az ágyhoz.
A délelőtti edzéseken eddig minden nagyon jól ment, és a 30 -as rajtpozícióval nem igazán számított, hogy onnan induljon a Le Mans -i rajton és a 11H -s verseny előtt.
Eddig elég messzire hajtottunk először, és (6. hely szórakoztató később 9) a parma készlet SP09 híddal
és 51 BGM hullám , 33 Keihin ,Nagy Bertha ,Polini membrán fúvóka nagyon jól futott előre az egyenesben… Sajnos egy pillanatra lefeküdtem a jobb oldalra, majd 13 óra körül szivárogott az első fékvonalunk!
Ez persze komoly visszaesés volt Szerencsére Alexnél semmi rosszabb nem történt. (a ház hosszú egyenesén - hirtelen nincs több elülső fék!
Az egész, egy kis tartály szellőztetési probléma, egy kis csúsztatás Alex által természetesen helyekbe került, és így a 19. helyről a 14. hely veszélyek. Ezzel nagyon elégedettek és boldogok voltunk, hogy MINDEN épségben és épségben átjutott a versenyen, és büszkék voltunk arra, hogy ismét egyetlen motor sem tört el!

Ezen a ponton valóban elmondhatjuk, hogy egyetlen távolsági motor (Springrace 2010/11 - Magyarország 2010/2011 - Fallrace 2011) sem volt hibás, de mindig más (gyújtáscsere, vibráló Cdi -dugó, eltört karburátor -szorító, felnihiba fékdobnal) , stb.) a kisebb hibák és az okozott kudarcok esetén.

Világos, hogy bizonyos vezetési képességek miatt hajlamos vagy nem az első 5 régióban lovagolni, ill Vakmerőség? / Bátorság?
(Olyan vagy, mint Markus Angleiter a dombtetőn és még néhányan ..)
És így dicséret minden csapatnak, akik minden munkát és erőfeszítést belefektettek ezekbe a versenyekbe, és ezért csak részt vesznek az egészben!
Plusz a pénzügyi szempont és az egészségügyi kockázati tényező. A 38 csapat eljutott oda
(valamint a Springrace rendezvények), nagy választ ad a hosszú távú versenyekre….

Aztán vasárnap vissza, és este 22 körül otthon - hétfőn fájó izmokkal ébredtem, és csak arra gondoltam, micsoda film…

Ezt szem előtt tartva, még egyszer KÖSZÖNJÜK minden támogatónknak és ezt SCOOTER CENTER - várjuk a következő szezont