A Vespa bgm PRO lengéscsillapítók ismét bizonyítanak a versenyzésben

,
bgm Pro Vespa lengéscsillapító Vespa racing motorsport

A bgm PRO Vespa lengéscsillapítók sikeresek az ASCC versenyeken!

Csakúgy, mint a Scooter Customshow -n, az osztrákok is közös ügyet gyakorolnak: az ASCC - Austrian Scooter Challenge Cup - a verseny robogó sorozat Ausztriában Váltás robogók, automata és elektromos robogók.

Minden szezonban hét, két futamból álló versenyt rendeznek. Ebből 2 versenynap van, mint eldobott eredmény.
ascc-vespa-racing-austria

A Scooter Center és a bgm termékek a siker felé vezető úton

A meglepetéspilóta, Lukas Schossmann idén az sQooter - Rennteam versenyző robogójával hajtott idén négyszer győztesként a célvonalon. A csapat számos hangoló részre támaszkodik Scooter Center Kölni. Quattrini motor M1L-60 hengerrel és 51 mm-es löketű főtengellyel. Futómű: bgm Pro lengéscsillapító a Vespa PK -hoz eleje és hátulja. A fékrendszer szintén BGM, elöl radiális fékpumpával.

Ausztriába csak 5 euró a postaköltség

az Scooter Center nagyon gyorsan szállít UPS -el és DHL -el, mindössze 5 euró szállítási költséggel Ausztriába - 31 kg -ig, valami belefér.

Most Scooter Center Rendeljen robogó boltot

ASCC - innovatív és modern robogó verseny sorozat Ausztriában

Az ASCC az ismert és új termékek kipróbálására támaszkodik a képzési fázisokban. Például kölcsönözhető és kipróbálható az alváz. Sok versenyző is ezeket a termékeket vezeti utcai robogóiban, és ajánlja őket barátainak és ismerőseinek.

Az ASCC szervezőcsapata nem kímélte költségeit és erőfeszítéseit, és sokat fektetett a 2015 -ös szezonba! Tehát saját időmérésük van, és a második versenynaptól Greinbachban, április 2 -én. minden verseny a MyLaps élő időzítésén keresztül dokumentálódik. Ez az időmérés következő generációja okostelefonokon és táblagépeken élő alkalmazással, élő időzítéssel az interneten és a helyszíni monitorokon, valamint a járművezetők számára, hogy különböző információkat jelenítsenek meg a kijelzőn. A verseny eredményei megtalálhatók a címen www.ascc.at vagy tovább www.mylaps.com (kissé országválasztás alatt à Ausztria)

1. versenynap: Tulln -i premier - teljes siker

11.4.2015. április XNUMX -én végre elérkezett az idő: kezdetét vette az új szezon első versenynapja. Vele együtt 23 verseny robogó pilóta, akik korábban már sikerült több ezer néző és szurkoló at bike at Tulln alig várta, hogy végre versenyezhessen az első versenyen 2015 -ben. Ezenkívül egy motorkerékpár -vásár (a legnagyobb Ausztriában 2015 -ben) nagyszerű lehetőség az ASCC, a csapatok és önmagad bemutatására az érdeklődő közönség számára. És így történt…

... szombat reggel már a kvalifikáción volt Nagy közönség érdeklődés. Az időjárás pont megfelelő. A sofőrök teljesen motiváltak. És a meglepetés tökéletes: az újonc Lukas Schossmann az sQooter.com csapatából a pole pozíciót szerezte meg 22,8 másodperces köridővel. A 2. rajthely Thomas Lukaseder lett a GP-One-ból, a harmadik pedig a 2014-es összesített győztes, Thomas Prasch a Horny-Hornets-ből.

14 órakor elsütötték a rajtfegyvert az 1. futamra, amely, mint szinte az összes ASCC verseny, 15 perc + 2 körig tartott. A pálya nem túl gyorsnak, inkább keskenynek és mindenekelőtt nagyon szelektívnek bizonyult. Az 1. számú futamot sok baleset és kudarc jellemezte, amelyek többsége kisebb problémákkal zárult. A meglepetéspilóta, Lukas Schossmann gond nélkül túljutott, és ünnepelte első győzelmét. A második helyen Thomas Prasch, a harmadikon Christoph Lafer végzett. Szervező Ron: „Előre tudtuk, hogy szűk és rövid lesz. Nagyon tisztességesen vezették.”

A 2. versenyen még több néző volt a pálya szélén. Ismét remek versenyakciót és izgalmas párharcokat kaptak. Voltak szűk idők, változások a vezetésben, lappangás. A versenyzők egyetértettek: „Tulln nagyszerű volt. Menő a sok nézővel.” A 2. futam végén Schossmann ismét győzött a bgm PRO Vespa felfüggesztésével, megelőzve Praschot és Kirchhofert.

ASCC Vespa Racing Österreich Ausztria

2. versenynap: Greinbach Minden vagy semmi!

Az ASCC versenyzői egyetértenek ebben: a greinbachi PS Racing Center versenypályáján egyetlen mottó van: minden vagy semmi! Aki nem húzza át teljesen a hosszú, nagy sebességű (100 km / h feletti) kanyart, aki fél a görbe végén lévő ütközésektől, és aki nem alkalmaz tökéletesen különböző terhelésváltozásokat a mezőben, annak nincs esélye lovagoljon itt elöl.

És pontosan így volt ez 25.4.2015. április 2 -én az aktuális szezon 3. versenynapján: a dobogós helyekért csak a legrettentőbb és legtapasztaltabb versenyzők vettek részt. Miután a helyi hősnek, Gerhard Konradnak, a HG versenycsapatából idő előtt be kellett fejeznie a napot (hengerkárosodás edzés közben), a szezon 3 legjobbja, Lukas Schossman, Thomas Prasch és Rainer Kirchhofer számára szabad volt az út. Meglepő volt, hogy Christoph Lafer a VorResoSchalter csapatából folyamatosan nyomás alá helyezte az első 2 -at, sőt a harmadik futamon átlépte a célvonalat.

A nap legizgalmasabb jeleneteit Schossmann és Prasch adta elő, akik néhány körig összefutottak egymással az első futam első helyéért. Schossmann rögtön az elején elvesztette pole pozícióját - az ok a rosszul beállított kuplung volt -, de így is meg tudta nyerni a versenyt, megelőzve Praschot és Kirchhofert. Szintén a 1. menetben Schossmann megszerezte a teljes 1 pontot a bgm lengéscsillapítókkal, ismét Prasch és ezúttal Christoph Lafer előtt a 2. helyen.