Thomas Heck összesített győztes RH Scooter Cup 70ccs motorral SCOOTER CENTER

BMC / RH-Scooter Cup Thomas Heck összesített győzelmét hajtja SCOOTER CENTER

BMC / RH Scooter Cup 2011
Végső Harzring, 29.10.2011. október XNUMX

A versenyzés 8 hetes szünetét követően ideje volt október végén a Harzringre menni A BMC / RH-Scooter Cup 2011 nagydöntője.

A jelenlegi szezonban elért jó helyezéseknek köszönhetően van egy 23 ponttal előrébb dolgozott Federico Torsiellón, akit természetesen ott akartam megvédeni. A cél egyértelmű volt - újra bajnok lenni a 70 köbcentis osztályban.

Még idén is remekül játszott Petrus a késői randi ellenére, szinte pólós idő volt!
Mivel az edzésre és a versenyre szombaton került sor, a szoros menetrend miatt az edzés egy kicsit rövidebb volt. Ott nem volt számomra komolyabb probléma, és 0,3 másodperces különbséggel Federico mögött én is elégedett voltam a rajtrács második helyével.

Az első futás elején kicsit visszafogtam magam, mert el akartam kerülni az első kanyarokban való esést. De az ellenféllel pontosan ez történt az összetettben. Frederico rögtön elém esett az első körben. Most nyugodtnak kellett maradnom, és Federico előtt kellett végeznem. Hagytam vezetni Philip Hasemann vezetőt, hogy teljes mértékben a második helyre koncentrálhassak. Ez nagyon jól sikerült, a célban másodikként legyintettem.
Mivel Federico átlépte a célvonalat mögöttem, már az utolsó futás előtt azt mondták nekem:

BMC / RH-robogó bajnok 2011
70 cm12 / XNUMX hüvelykes osztály

Most nyugodtan tudtam megközelíteni a 2. futamot és az utolsó futást ebben a bajnokságban. A második körben meg tudtam előzni Federicót és Philipet, és azonnal jó vezetést szereztem felettük. A végsőkig megvédtem és olyan lettem elutasította győztesként.

Este volt az éves díjátadó ünnepség, egy kihívó kupával és egy nagy záró bulival, amely jól ment vasárnap reggelig.

Tehát most itt a téli szünet és a robogó bütykölési ideje!
Szeretném megköszönni a Társaság Scooter Center és Sava gumik a nagy támogatásért a 2011 -es szezonban - KÖSZÖNÖM !!!

Jövőre hivatalos bajnokság lesz a címmel
"Német robogóbajnokság 2012" adni.
A 6 eseményt ismét a BMC szervezi az RH-Scooter Race-szel közösen, akik idén remek munkát végeztek.

Találkozunk 2012 -ben / a versenypályán

Tamás # 7

Görgős verseny Sachsenring győztes Thomas Heck SCOOTER CENTER

Görgős verseny Sachsenring győztes Thomas Heck SCOOTER CENTERIsmét egy jelentés kedves és nagyon sikeres sofőrünktől IDSM, RH Scooter Cup / BMC / RH-Scooter Championship: Heck Tamás:

„Pontosan egy héttel a templini futam után az idei BMC/RH-Scooter Bajnokság következő két fordulójára a MotoGP pálya egyik szakaszán került sor a Sachsenringen!
Remek időjárással és nagyszerű rendezvénnyel (a szervező a MotoGP futást is szervezi) ismét izgalmas versenyeket rendeztek.

A szombati edzés komolyabb problémák nélkül zajlott számomra, és a második időzített edzés után ismét a második helyen álltam a rajtrácson (előfizettem a második helyre idén?)
Az első futamot ezúttal szombat délután rendezték 12 körön keresztül. A jó kezdés után Federico Torsiello és én gyorsan el tudtunk szakadni a mezőny többi részétől. A 3. körben megelőztem Federicót, és akár 4 körrel a vége előtt meg tudtam védeni az előnyt. Sajnos a futóm hajtószíja elszakadt a rajtnál és a célnál egyenesen. Közvetlenül a verseny előtt kicseréltem egy újra! Nos "ez a Racing"? . Federico ezután nagy fölénnyel nyert.
A vasárnap délelőtti bemelegítés után dél körül lezajlott a 2. osztály 70 cm12 / 2 hüvelykes második futama. Az övvel, amelyet ezúttal "használtak", az egész versenyt egyedül vezettem a második helyen, míg az utolsó előtti körben Federico előttem hirtelen legurult a pálya szélén. - Akárcsak velem az 1. futamon, a hajtószíj is elbúcsúzott tőle! Az enyém ezúttal kitartott, és így legyőztem győztesként a célban. ?
A BMC / RH Scooter Championship 2011 összesített rangsorában most én vezetem a bajnokságot 23 ponttal. Az utolsó két futásra most kerül sor Október 29.10 a gyantagyűrűn ahelyett. (Remélhetőleg akkor nem lesz hó!)