BMC / RH-Scooter Cup Thomas Heck összesített győzelmét hajtja SCOOTER CENTER

,
Thomas Heck összesített győztes RH Scooter Cup 70ccs motorral SCOOTER CENTER

BMC / RH Scooter Cup 2011
Végső Harzring, 29.10.2011. október XNUMX

A versenyzés 8 hetes szünetét követően ideje volt október végén a Harzringre menni A BMC / RH-Scooter Cup 2011 nagydöntője.

A jelenlegi szezonban elért jó helyezéseknek köszönhetően van egy 23 ponttal előrébb dolgozott Federico Torsiellón, akit természetesen ott akartam megvédeni. A cél egyértelmű volt - újra bajnok lenni a 70 köbcentis osztályban.

Még idén is remekül játszott Petrus a késői randi ellenére, szinte pólós idő volt!
Mivel az edzésre és a versenyre szombaton került sor, a szoros menetrend miatt az edzés egy kicsit rövidebb volt. Ott nem volt számomra komolyabb probléma, és 0,3 másodperces különbséggel Federico mögött én is elégedett voltam a rajtrács második helyével.

Az első futás elején kicsit visszafogtam magam, mert el akartam kerülni az első kanyarokban való esést. De az ellenféllel pontosan ez történt az összetettben. Frederico rögtön elém esett az első körben. Most nyugodtnak kellett maradnom, és Federico előtt kellett végeznem. Hagytam vezetni Philip Hasemann vezetőt, hogy teljes mértékben a második helyre koncentrálhassak. Ez nagyon jól sikerült, a célban másodikként legyintettem.
Mivel Federico átlépte a célvonalat mögöttem, már az utolsó futás előtt azt mondták nekem:

BMC / RH-robogó bajnok 2011
70 cm12 / XNUMX hüvelykes osztály

Most nyugodtan tudtam megközelíteni a 2. futamot és az utolsó futást ebben a bajnokságban. A második körben meg tudtam előzni Federicót és Philipet, és azonnal jó vezetést szereztem felettük. A végsőkig megvédtem és olyan lettem elutasította győztesként.

Este volt az éves díjátadó ünnepség, egy kihívó kupával és egy nagy záró bulival, amely jól ment vasárnap reggelig.

Tehát most itt a téli szünet és a robogó bütykölési ideje!
Szeretném megköszönni a Társaság Scooter Center és Sava gumik a nagy támogatásért a 2011 -es szezonban - KÖSZÖNÖM !!!